Бути мамою? | Центр сурогатного материнства

Мами різні потрібні,
Мами різні важливі …
Михалков С.В.

Бути мамою – це велика радість для будь-якої жінки. На жаль багато жінок не можуть відчути такої радості через проблеми зі здоров’ям. На допомогу їм приходить сучасна медицина, яка допомагає вирішити цю проблему і допомогти відчути себе мамою маленького бешкетника або пустунки. Найскладнішою є проблема, коли жінка не в змозі виносити сама свою ж дитину. В такому випадку у неї тільки один вихід – знайти сурогатну маму.

Сурогатна мама – це жінка, яка погоджується народити генетично рідного для неї дитину. Перші спроби сурогатного материнства почалися ще в 1980-х роках. На сьогоднішній день це явище набуло масовості і навіть відомі на весь світ люди користуються послугами сурогатних мам.

Сурогатною мамою може бути не кожна жінка, а тільки та, яка має своїх дітей, відмінне здоров’я і готова до цієї вагітності психологічно. У деяких країнах сурогатне материнство заборонено законом, в деяких дозволено тільки на некомерційних засадах, а по-третє дозволені всі види сурогатного материнства. На щастя, у нас в Україні сурогатне материнство дозволено у всіх його формах і навіть отримувати за це гроші не вважається порушенням законів. Для українок це досить важливий фактор, адже економічна ситуація в країні не дуже сприятлива …

Таким чином, жінка, яка погоджується стати сурогатною матір’ю для бездітної сім’ї може отримати значну винагороду, яке допоможе розв’язати цю проблему матеріальні проблеми. Є сурогатні мами, які погоджуються на таку вагітність не один раз, а два і більше. Українські жінки часто стають сурогатними мамами для бездітних сімей з-за кордону, так як у багатьох розвинених країнах заборонено таке зачаття і народження дітей.

Отже, передумови для сурогатних мам в Україні дуже не погані. Варто тільки прийняти для себе рішення і відповісти на питання:
Чи зможу я стати сурогатною мамою для маленького, біологічно не рідна дитини?
І вистачає-ли мені коштів, щоб забезпечити всім необхідних моїх рідних дітей?
Якщо Ви відповіли на перше запитання “так”, а на другий “ні” – тоді заповнюйте анкету на нашому сайті або замовляйте дзвінок і ми обов’язково з Вами зв’яжемося.