Чим ми відрізняємося | Центр сурогатного материнства

Увага!!! Дорогі жінки, винагорода за участь у программі донорства яйцеклітин ЗНАЧНО збільшилась, і тепер складає від 22000 до 32000 грн!!!

Центр «Мама Всім» запрошує українських жінок для участі в програмах сурогатного материнства та донорства яйцеклітин.

Чим ми відрізняємся від подібних агенств:

Винагорода за участь в програмі сурогатного материнства складає:

  • Якщо вагітність одноплідна – 13 000 євро (416 000 грн., ВИПЛАЧУЄТЬСЯ В ЄВРО, сумма в гривні може змінюватись внаслідок коливання курсу)
  • Якщо вагітні двійнею – 15 000 євро (480 000 грн. ВИПЛАЧУЄТЬСЯ В ЄВРО, сумма в гривні може змінюватись внаслідок коливання курсу).
    Також передбачена винагорода за повторну участь в програмі сурогатного материнства:

    • Якщо вдруге в програмі, додатково отримаєте + 2000 євро
    • Якщо втретє в програмі, додатково отримаєте + 3000 євро

– Винагорода за послуги сурогатної мами виплачується тільки в євро, незалежно від курсу валют на момент виплати.

– Повне і абсолютно безкоштовне медичне обслуговування.

– Винагорода виплачується частинами наперед, для того щоб ви не хвилювались, що вас надурять. У разі форс-мажору( викидня чи замерання плоду) ви не повертаете для клініки жодних коштів.

– Наші координатори завжди нададуть Вам вичерпну інформацію про хід програм, ніколи не залишать вас без потрібних консультацій, та нададуть посильну допомогу у вирішені всіх ваших проблем. Кожна жінка для нас надзвичайно важлива, ми дорожимо всіма своїми клієнтками.

– Всі гроші виплачуються без затримок і в повному обсязі. Все чесно!

– За повторний вступ в програму сурогатного материнства клініка доплачує 2000 євро, кожного разу.

В Європі також існує термін “гестаційний кур’єр” – це, звичайно, сурогатна мама. Показово, що слова «мати» або «батьки» в цьому визначенні навіть не використовуються, що свідчить про те, що ВООЗ розцінює відносини між донорами та сурогатною матір’ю в першу чергу як договірні. В Україні сурогатне материнство і донорство яйцеклітини все ще зтикаються з нерозумінням. Хоча більшість країн цивілізованого світу вже змінили до них ставлення і сприймають як благородний вчинок.

Ми працюємо для того, щоб українські жінки могли свідомо і зважено обрати сурогатне материнство або донорство яйцеклітин – як оптимальний, безпечний і гуманний спосіб забезпечити себе і свою сім’ю і заразом надати неоціненну допомогу людям, які дійсно її потребують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *